Justinbet, justinbet724 Adresine Herkesi Bekliyor!

Justinbet yeni adresinde tüm promosyonlarda oyuncularını görebilmek istiyor. Bunun mümkün olması, Justinbet için de heyecan verici olarak nitelendiriyor. Ve böylelikle Justinbet heyecana doymuyor. Justinbet724 adresiyle paralı oyunlar pazarında varlığına devam etmekte olan site, her geçen gün daha inançlı üyelere sahip oluyor. Bunun nedeni olarak da engellenmeler gösteriliyor. Engellemeler Justinbet gibi sitelerin çok daha güçlenerek yayın vermesini sağlamaktadır. Üye oyuncular böylelikle siteyi doğal ortamında sınamış olmaktadırlar. Site için yasaklanmalar, rüştünü ispatlama olanağına dönüşmektedir. Bunun olabilmesi için sitenin profesyonel olması gerekmektedir. Justinbet de profesyonel bir site olarak 10 yılı aşan bir zaman diliminde, kendini kabul ettirmiş bir isim olarak bilinmektedir.

Eskinin Ve Yeninin galibi Justinbet!

Justinbet724 adresi ile tüm promosyonlarına devam etmekte olan site, yeni oyuncuları bünyesine katmak istemektedir. Bunun için de “Hoşgeldin” bonusu her dönemde sitenin ilk sırasında yer almaktadır. Hoşgeldin Bonusu oyuncunun siteye gelmesini sağlamakta ve de böylelikle, oyuncunun diğer promosyonlardan faydalanmasına davette bulunmaktadır. Bu nedenle “Hoşgeldin Bonusu” hem site için hem de oyuncu için büyük önem taşımaktadır.

500 TL Spor Hoşgeldin Bonusu

  • Bu promosyonda kazanılabilecek en yüksek bonus, 500 TL olarak bildirilmektedir.
  • Bonusların kullanılmaması halinde, sistem bonusları hesaptan 30 günün sonunda silmektedir.
  • Promosyona katılabilmek için üyenin promosyon talebinde bulunması gerekmektedir. Hoşgeldin Bonusunda 2 aşamalı promosyon katılımı yapılabilmektedir. Oyuncu üyenin yatırdığı para 100 ile 300 TL arasındaysa farklı bir kod, 301-500 TL arasında para yatıracaksa başka bir kod ile promosyon başvurusu yapılması gerekmektedir. Böylelikle kazanılacak bonusun da korunması mümkün olmaktadır.

Hoşgeldin Bonusu justinbet724 adresinin yeni üyelerini davet etmektedir. Bonuslar oyuncular açısından siteye ve oyunlara davet anlamı içermektedir.